Samensmelting bovenbouw vmbo op locatie Parallelweg

13-06-2023

Volgend schooljaar gaan de bovenbouw leerlingen van de locatie Van Brakelstraat naar de locatie Parallelweg. Hierdoor wordt de vmbo bovenbouw gecentraliseerd op de locatie Parallelweg in Neede en wordt de locatie Van Brakelstraat een onderbouw locatie. Om de leerlingen met elkaar kennis te laten maken, werd er een leuke activiteit georganiseerd onder het motto 'De samensmelting op de Parallelweg'.

De docenten hebben samen met de klankbordgroep een ontzettende leuke middag neergezet. De leerlingen waren erg nieuwsgierig naar elkaar en bleven mooi op een kluitje. Eenmaal aan het werk, was het overzicht er en zagen we enthousiaste leerlingen. Ook mooi te zien dat de medewerkers van de verschillende locaties op een prettige manier 'samensmelten'! 

Dank voor allen die hier hebben bijgedragen om er iets van te maken! 

Samensmelting Locatie PW

Ga terug