Toptijd project Midwinterhoorn maken

19-04-2023

Op dinsdag 18 april is tijdens Toptijd het project Midwinterhoorn afgerond. Gedurende 11 weken hebben de leerlingen onder begeleiding van een grote groep vrijwilligers een eigen midwinterhoorn gebouwd. 

Ze werden om 12.30 uur op school met een bus opgehaald om samen de midwinterhoorn bij de WEMA op te halen, daar werden ze blazend onthaald door de vrijwilligers. Om 13.00 uur kwamen ze terug op school om vervolgens een kort rondje door de school te lopen met hun hoorn. In de kantine werd een film vertoond over de voortgang van het unieke project en er werd een toespraak fehouden door de voorzitter van de midwinterhoorn werkgroep Eibergen. De voorzitter van de Gelderse Federatie van Midwinterhoorns overhandigde de certificaten aan de leerlingen. Ouders/verzorgers en andere belangstellenden waren getuige van deze fantastische middag! 

Midwinterhoorns

Ga terug