Iftar voor leerlingen en docenten

14-03-2024

Op dinsdagavond 12 maart vond een bijzonder samenzijn plaats. Op de locatie Parallelweg in Neede werd een iftar georganiseerd voor alle leerlingen en docenten van de locatie Parallelweg.

Iftar is de maaltijd die je tijdens de ramadan eet na een dag vasten. Vaak komen mensen bij elkaar om samen te gaan eten. En wat is nu mooier dan samen uitdagingen aan te gaan en met elkaar verbondenheid en solidariteit te voelen. Iedereen die zich had opgegeven, nam vanuit huis wat lekkers mee. Met al het eten leek het op school wel een buffetrestaurant waarbij iedereen van alles kon pakken en elkaars cultuur kon proeven.

Al het eten smaakte goed en iedereen vond het een gezellige avond. Het was een waardevolle ervaring die ons dichter bij elkaar bracht en ons bewust maakte van elkaars kracht en doorzettingsvermogen. Want samen is altijd beter!

Iftar PW3

Ga terug