Prijsuitreiking prijsvraag open huis

01-12-2023

Tijdens het open huis op 8 november kon je meedoen aan een prijsvraag: verzamel de letters die je in de verschillende lokalen vindt en maak daarvan een woord. De oplossing was: AVONTUUR!

Uit de goede antwoorden trokken we een aantal winnaars. Afgelopen week brachten we een bezoek aan de basisscholen van de winnaars om de prijzen uit te reiken. Leerlingen van o.a. de Petrusschool, De Bleek en De Kameleon zijn in de prijzen gevallen! Zij ontvingen een bioscoopbon en voor de hele klas was er een zakje chips of popcorn. 

Misschien ben je al naar ons open huis geweest en heb je een eerste indruk gekregen van de school. Nu is het tijd voor het echte werk! Op dinsdag 30 januari organiseren we twee leuke Toptijd proeflesjes, waaraan jij kunt deelnemen. Je ervaar dus echt hoe het is om les te krijgen op het Assink lyceum. Ben je nieuwsgierig? Klik op onderstaande button voor meer info en schrijf je in!

Assink junior Toptijd

 

 

Prijsuitreiking Open Huis2

Ga terug