Audities voor musical 2024

18-12-2023

In het najaar van 2024 is het weer zover; de nieuwe musical van het Assink lyceum staat op de planken. Ook dit is, net als Kerstmist (2019) en Wolkenjagers (2022) weer een compleet origineel verhaal met liedjes die we zelf hebben geschreven.

Dit keer gaat het over een groepje vrienden die op reis gaan. Dat was de laatste opdracht van één van hen die tijdens hun examenjaar is overleden. Maar hoe herdenk je iemand als iedereen diegene anders herinnert? Wat als er nog geheimen zijn van iemand die er niet meer is? Wordt het een mooie reis of ligt er een tikkende tijdbom onder?

Ben je leerling van het Assink lyceum en lijkt het je leuk om op treden en kun je acteren, dansen, zingen of één van de drie? Meld je dan nu aan!

Bij het meedoen aan de musical ontkom je niet aan een echt groepsgevoel. Je maakt nieuwe vrienden tijdens het repeteren! Je bent er vanaf het begin tot einde bij met de opbouw van de musical. Je hebt te maken met dans, decor, de band, licht en uiteindelijk; het publiek. Het is dus echt jullie musical.

  • Aanmelden kan tot 23 december
  • Audities zijn in januari en februari
  • De voorstellingen staan gepland in het najaar van 2024
  • Repetities zijn op de dinsdagmiddagen van 14:30-16:30 op locatie Bouwmeester.
  • Na de zomer repeteren we enkele keren op zondag met de hele groep.
  • Voor vragen kun je terecht bij meneer Termaat (k.termaat@hetassink.nl) of meneer de Jong (s.dejong@hetassink.nl)
Nr 3 Musical

Ga terug