Voorstelling: 'Een vakantie om nooit te vergeten'

31-10-2023

Op vrijdag 17 november wordt er in Theater de Kappen een voorstelling gegeven waarin leerlingen van de locatie Bouwmeester aan meedoen! Een unieke en multimediale voorstelling waarin wordt gedanst, verteld, gezongen, geacteerd en scenes zijn verfilmd. Met medewerking van MiDanza, ClipperS Crew Singers, HAVIC en het Assink lyceum.

In het verhaal ‘Een vakantie om nooit te vergeten’ gaan twee jonge meiden op vakantie. Ze zijn gek op elkaar, maar tijdens deze vakantie blijkt een van hen een heel andere agenda erop na te houden met veel spanning en intriges tot gevolg.

De verteller neemt het publiek mee in dit verhaal, de verschillende scenes worden gespeeld door acteurs, gedanst door een dansgroep, gezongen door het koor en verfilmd op locatie, daar waar het fysiek uitbeelden op het toneel niet mogelijk was. Zo zijn er 5 kunstdisciplines verenigd in een theatervoorstelling.

Datum: 17 november 2023
Tijd: 19:30 uur
Toegang: € 15, – incl. Pauzedrankje

Voor meer info en tickets klik hier!

Voorstelling Vakantie Om Nooit Te Vergeten

Ga terug